Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą róż kwitnących w doniczkach. Duży asortyment róż licencjonowanych- Poulsena
Kim jesteśmy?

Jesteśmy osobami, które zajmują się najlepszym, wyselekcjonowanym doborem róż, a także od tego sezonu krzewów ozdobnych oraz owocowych. Specjalizujemy się sprzedażą wysyłkową róż ogrodowych oraz krzewów, które mają na celu upiększyć, zapełnić oraz udekorować Państwa balkony, tarasy oraz ogrody.

Dlaczego najlepsze róże ogrodowe i krzewy ozdobne oraz owocowe są właśnie u nas?

Ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce, u których produkcja róż oraz krzewów ozdobnych i owocowych odbywa się w Polsce, zatem róże/krzewy są przystosowane do Polskich warunków , są wyjątkowo odporne na mróz. Sprzedajemy róże długo kwitnące, po to, aby pięknie wyglądały przez cały sezon. 

W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo, licencjonowane róże duńskiego hodowcy POULSENA oraz Kordes'a.

A więc do dzieła - wybierajmy odmiany naszych marzeń, kompletujmy rosaria, sadźmy różane żywopłoty, komponujmy plamy kolorystyczne w naszych ogrodach, sadźmy róże w donicach i ustawiajmy je na tarasach, balkonach i w ogrodach, sadźmy przecudowne krzewy ozdobne, oraz pobierajmy owoce z własnych krzewów owocowych. Co do róż to pamiętajmy, że nie bez powodu róża została uznana królową wśród kwiatów.


Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz zachęcamy do zamawiania.