Róże kwitnące w doniczkach już są dostępne!!! Serdecznie zapraszamy do zapozania się z naszą ofertą, bardzo duży wybór róż licenjonowanych!

Róże od zawsze były naszą pasją życiową.


Od lat zajmujemy się najlepszymi, wyselekcjonowanymi odmianami róż, a także krzewów ozdobnych oraz owocowych. Naszą specjalizacją jest wysyłkowa sprzedaż róż oraz krzewów, które mają na celu upiększyć, zapełnić oraz udekorować Państwa balkony, tarasy oraz ogrody. Sprzedajemy róże długo kwitnące, po to, aby pięknie wyglądały przez cały sezon.

Dlaczego najlepsze róże ogrodowe i krzewy ozdobne, owocowe są właśnie u nas?


Ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce, gdzie produkcja róż oraz krzewów ozdobnych i owocowych odbywa się w naszych warunkach klimatycznych i tym samym są one przystosowane do naszych warunków klimatycznych. Sprzedawane przez nas róże są wyjątkowo odporne na mróz.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- róże ogrodowe,
- róże pnące,
- róże wielokwiatowe,
- róże rabatowe.


róże wielokwiatoweróże wielokwiatoweróże rabatowe

Ponadto posiadamy w sprzedaży licencjonowane róże duńskiego hodowcy POULSENA oraz Kordes'a.

róże pnąceróże rabatoweRóże pnące

Wybierz róże Twoim marzeń, kompletuj swoje rosaria, zaplanuj i zasadź swoje różane żywopłoty. Dobór kolorystyki twojego ogrodu zależy tylko od ciebie.  Nasze róże możesz sadzić w donicach, ustawiać na tarasach, balkonach i w ogrodach. Dobrać zawsze możesz do tego krzewy ozdobne oraz krzewy owocowe.

Wysyłkowa sprzedaż róż najlepszy sposób, aby kupić sadzonki róż.Prowadzimy wysyłkową sprzedaż róż i ich sadzonek. Wysyłane sadzonki róż zawsze są odpowiednio przygotowane do wysyłki, aby dotarły w jak najlepszych warunkach. Gotowe są od razu do sadzenia. Dzięki temu macie możliwość nie wychodząc z domu na otrzymanie idealnych róż, krzewów i drzewek do waszych ogrodów.


Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz zachęcamy do zamawiania.

Pamiętaj:
Nie bez powodu róża została uznana królową wśród kwiatów.


wysyłkowa sprzedaż róż