Polfloris – Wysyłkowa sprzedaż sadzonek róż.

Od lat zajmujemy się najlepszymi, wyselekcjonowanymi odmianami róż, krzewów ozdobnych i owocowych, a także innymi roślinami.

Naszą specjalizacją jest wysyłkowa sprzedaż sadzonek róż/ róż kwitnących w doniczkach, które mają na celu upiększyć, zapełnić oraz udekorować Państwa balkony, tarasy oraz ogrody. Posiadamy światowy asortyment w większości wyprodukowany w Polsce.

Dlaczego najlepsze róże są właśnie u nas?

Ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce, gdzie produkcja roślin odbywa się w naszych warunkach klimatycznych i tym samym są one przystosowane do naszych warunków klimatycznych. Sprzedawane przez nas róże są wyjątkowo odporne na mróz. Najwyższa jakość i ekspresowa wysyłka.

Specjalnie dla klientów indywidualnych

Posiadamy w sprzedaży najbogatszą ofertę w Polsce róż licencjonowanych duńskiego hodowcy POULSENA oraz Kordes’a, a także róże tradycyjne w wielu odmianach.

W okresie wiosennym i jesiennym nasz sklep prowadzi sprzedaż sadzonek róż, natomiast na początku czerwca zaczyna się sprzedaż róż kwitnących w doniczkach.

Wybierz róże Twoim marzeń, kompletuj swoje rosaria, zaplanuj i zasadź swoje różane żywopłoty. Dobór kolorystyki twojego ogrodu zależy tylko od ciebie. Nasze róże możesz sadzić w donicach, ustawiać na tarasach, balkonach i w ogrodach. Dobrać zawsze możesz do tego krzewy ozdobne oraz krzewy owocowe.

Specjalnie dla firm- oferta wkrótce

Prowadzimy tylko i wyłącznie wysyłkową sprzedaż roślin. Wysyłane przez nas rośliny zawsze są odpowiednio przygotowane do wysyłki, aby dotarły w jak najlepszych warunkach. Gotowe są od razu do sadzenia. Dzięki temu macie Państwo możliwość na otrzymanie idealnych sadzonek róż, krzewów i drzewek do waszych ogrodów nie wychodząc przy tym z domu!

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz zachęcamy do zamawiania!