POLFLORIS – Wysyłkowa sprzedaż sadzonek róż.

Od lat zajmujemy się najlepszymi, wyselekcjonowanymi odmianami róż, krzewów ozdobnych i owocowych, a także innymi roślinami.

Naszą specjalizacją jest wysyłkowa sprzedaż roślin, które mają na celu upiększyć, zapełnić oraz udekorować Państwa balkony, tarasy oraz ogrody. Posiadamy światowy asortyment w większości wyprodukowany w Polsce.

W tym sezonie uruchomiliśmy kompleksową ofertę dla firm, w tym dla ogródków restauracyjnych, placówek oświatowych oraz zieleni miejskiej.

Dlaczego najlepsze rośliny są właśnie u nas?

Ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce, gdzie produkcja roślin odbywa się w naszych warunkach klimatycznych i tym samym są one przystosowane do naszych warunków klimatycznych. Sprzedawane przez nas rośliny są wyjątkowo odporne na mróz. Najwyższa jakość roślin i ekspresowa wysyłka.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
-dla klientów indywidualnych: róże ogrodowe, róże pnące, róże wielokwiatowe, róże rabatowe, róże Poulsena, róże Kordes’a, róże Tantau, róże tradycyjne, krzewy owocowe, krzewy ozdobne.

Ponad to dla firm: Magnolie, Hortensje, Hibiskusy, a także: Sosny, Bukszpany, Cisy, Thuje, Rhododendrony i wiele innych.

Róże od zawsze były naszą życiową pasją.

Specjalnie dla klientów indywidualnych

Posiadamy w sprzedaży najbogatszą ofertę w Polsce róż licencjonowanych duńskiego hodowcy POULSENA oraz Kordes’a, a także róże tradycyjne w wielu odmianach.

W okresie wiosennym i jesiennym nasz sklep prowadzi sprzedaż sadzonek róż, natomiast na początku czerwca zaczyna się sprzedaż róż kwitnących w doniczkach.

Wybierz róże Twoim marzeń, kompletuj swoje rosaria, zaplanuj i zasadź swoje różane żywopłoty. Dobór kolorystyki twojego ogrodu zależy tylko od ciebie. Nasze róże możesz sadzić w donicach, ustawiać na tarasach, balkonach i w ogrodach. Dobrać zawsze możesz do tego krzewy ozdobne oraz krzewy owocowe.

Specjalnie dla firm

W tym sezonie posiadamy również kompleksową ofertę dla firm. Szeroki asortyment pięknych roślin dla ogródków restauracyjnych, sprawią, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu w twojej restauracji będzie jeszcze bardziej przyjemne! Pamiętajmy, że klient szczególnie zwraca uwagę na wygląd oraz otoczenie!

Oferta dla placówek oświatowych oraz zieleni miejskiej ma na celu upiększenie terenu, zazielenienie go oraz propagowanie rozwoju przyrody. Pamiętajmy, że to rośliny wydzielają tlen i to dzięki nim mamy czym oddychać!

Sprzedaż wysyłkową dla firm prowadzimy na terenie Warszawy i okolic, w przypadku innych rejonów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a stworzymy ofertę dostawy specjalnie dla Ciebie.

Prowadzimy tylko i wyłącznie wysyłkową sprzedaż roślin. Wysyłane przez nas rośliny zawsze są odpowiednio przygotowane do wysyłki, aby dotarły w jak najlepszych warunkach. Gotowe są od razu do sadzenia. Dzięki temu macie Państwo możliwość na otrzymanie idealnych sadzonek róż, krzewów i drzewek do waszych ogrodów nie wychodząc przy tym z domu!

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz zachęcamy do zamawiania!

Współpracujemy z :